News

Billie Eilish na okładce Vogue – takiej jej jeszcze nie znacie!

LONDON, ENGLAND - FEBRUARY 18: (EDITORIAL USE ONLY) Billie Eilish, winner of the Best International Female Solo Artist award, poses in the winners room at The BRIT Awards 2020 at The O2 Arena on February 18, 2020 in London, England. (Photo by David M. Benett/Dave Benett/Getty Images)

19 letnia, utalentowana piosenkarka, Billie Eilish, została została zaproszona przez brytyjskiego Vogue do wywiadu oraz ekskluzywnej sesji zdjęciowej. Po ukazaniu się okładki w sieci zawrzało, a na instagramowym kocie artystki fanie podzielili się na tych, którzy są zachwyceni metamorfozą oraz na tych co czują się oszukani.

Artystka, to jedna z najbardziej utalentowanych i znanych piosenkarek młodego pokolenia. W ubiegłym roku Bilie zgarnęła aż pięć statuetek Grammy! Co więcej, to wydarzenie uczyniło ją pierwszą w dziejach artystką, która otrzymała tyle nagród w ciągu jednego roku!

Piosenkarka pokazała tym samym, że potrafi wybronić się talentem i nie musi dążyć do wyśrubowanych kanonów piękna, aby osiągnąć sukces. Billie jest znana z oversizowych, kolorowych t-shirtów, luźnych spodni i wyrazistych włosów, niby na przekór modzie.

Dlatego też, nie małe poruszenie wywołała jej sesja w bieliźnie w duchu vintage. Billie prezentuje się obłędnie. Uwodzi, kusi i wygląda seksownie. Choć jej zdjęcie na instagramie w mgnieniu oka zgromadziło, aż 6 milionów polubień, to jednak w komentarzach rozegrała się burza. Wiele z fanów poczuło się oszukanych, bowiem ten wizerunek, który zaprezentowała, to właśnie ten, od którego tak zaciekle artystka uciekała.

Czy słusznie została skrytykowana?

Zdjęcie główne: David M. Benett/Getty Images Entertainment/Getty Images

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *