News

Kendall Jenner w ciekawej fryzurze na okładce hiszpańskiego Vogue’a

MILAN, ITALY - FEBRUARY 20: Kendall Jenner is seen during Milan Fashion Week Fall/Winter 2020-2021 on February 20, 2020 in Milan, Italy. (Photo by Arnold Jerocki/Getty Images)

Modelka pojawiła się na okładce sierpniowego wydania Vogue Espana, w zadziwiającej fryzurze i przezroczystej czarnej sukni.

25-letnia gwiazda reality show oraz modelka, została sfotografowana przez fotografa Micaiaha Cartera. Okładka zachwyciła wszystkich, Kendall ma na niej przezroczystą koronkową suknię nałożoną na szorty z wysokim stanem, masywne kalosze i czarną perukę z frędzlami.

Kendall Jenner na okładce sierpniowego Vogue Espana

Najnowsza okładka z Kendall jest bardzo prosta, ale i wymowna. Modelka pozuje w przejrzystej kwiecistej sukience z dopasowanym czarnym topem i spodenkami z wysokim stanem, eksponując swoje długie nogi. Do stylizacji dodano toporne buty do kolan. Tło sesji to po prostu biała przestrzeń. Kendall miała na sobie długie do ramion kruczoczarne włosy z połyskującym cieniem do powiek na oczach i różowymi błyszczącymi ustami.

Sierpniowe wydanie koncentrowało się na osobach, które opowiadają się za zmianą, Kendall została wybrana na okładkę ze względu na to, jak otwarcie mówiła o podnoszeniu świadomości na temat znaczenia zdrowia psychicznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *