Beauty tricks

Olejek z malin – kosmetyczny hit, który zdziała cuda!

foto: Andrea Piacquadio/Pexels

Różnego rodzaju olejki stają się podstawą naturalnej pielęgnacji skóry, włosów czy paznokci. Olejek z malin to idealne rozwiązanie na problemy z suchą skórą skłonną do zaczerwienień. 

Olejek z malin bogaty jest w kwasy z grupy Omega. Świetnie sprawdzi się jako preparat na włosy o wysokiej porowatości. Wyciąg z pestek malin to doskonały kosmetyk do stosowania w codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Zadba o odpowiednie nawilżenie, nie przyczyniając się do powstania podrażnień. 

Olejek z malin – niesamowite efekty tanim kosztem

Olejek z malin to prosty produkt o wielu cennych właściwościach. Poza wspomnianymi wyżej kwasami Omega-3 i Omega-6 zawiera również witaminę E, która spowalnia procesy starzenia się skóry oraz witaminę A, odpowiedzialną za regenerację. Kosmetyki na bazie oleju z malin świetnie sprawdzą się jako baza pod makijaż, bowiem szybko się wchłaniają i są bezzapachowe. Skóra twarzy, na którą nałożymy olejek, jest długotrwale nawilżona, a jej pory nie są zatkane. Dobrze sprawdzi się przy różnego rodzaju zapaleniach, gdyż ma właściwości łagodzące. Dużą zaletą kosmetyków z wyciągów roślinnych jest to, że są w pełni wegańskie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *