Beauty tricks

Sposób na perfekcyjne brwi – wypróbuj kosmetyk marki Benefit!

foto: Cheda Stankovic/Pexels

Odpowiednio wyregulowane, ułożone i podkreślone brwi nadają charakteru całej twarzy i są podstawą udanego makijażu. Zadbać o nie może kosmetyk marki Benefit – dlaczego warto go mieć?

Nawet najpiękniejszy make-up nie będzie się prezentował perfekcyjnie, jeśli nie zadbamy o wygląd brwi. Powinny być równe, wyskubane, wyczesane i umalowane. Obecnie na rynku są kosmetyki, dzięki którym łatwiej o nie zadbać. 

Piękne brwi z Benefit

Benefit to marka, która specjalizuje się w produkcji kosmetyków do brwi. Teraz wypuściła na rynek nowość: Brow Microfilling Pen. Jest to pisak, który pozwala samodzielnie zrobić make-up brwi na wzór makijażu permanentnego. To doskonała opcja dla osób, które zastanawiają się nad tego typu usługą. Dzięki potrójnej końcówce pisak umożliwia robienie bardzo cieniutkich kresek, które doskonale imitują włoski. Gwarantuje to naturalny efekt. Wiele pań skarży się, że malując brwi zwykłą kredką – rozmazują je. Kosmetyk Benefit zastyga niemalże natychmiast, więc będą mogły uniknąć tego problemu. Microfilling Pen jest wodoodporny i utrzymuje się całą dobę.

Do wyboru są cztery koloru: Blon­de, Li­ght Brown, Me­dium Brown oraz De­ep Brow. Na stronie marki znajduje się specjalna Przymierzalnia Brwi – dzięki niej można sprawdzić, który kolor nam pasuje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *