Trendy beauty

Transparentny podkład – poznaj hit Instagrama!

dzieczyna z makijażem (https://pixabay.com/)

Nowy transparentny podkład podbił serca użytkowniczek Instagramu. Na pierwszy rzut oka niczym się on nie różni od podobnych produktów. Efekty widoczne są jednak “gołym okiem”. 

Nowość od Becca Cosmetics

Produkt o którym mówimy to kapitalna nowość od Becca Cosmetics. Podkład No Pigment Virtual Foundation jest częścią nowej, transparentnej kolekcji marki. W zestawie znajdziemy również rozświetlacz. Bardziej jest to produkt do pielęgnacji niż do pełnego makijażu. Aplikujemy go na skórę przygotowaną dokładnie tak, jak w przypadku tradycyjnych podkładów.  Z jednej stronynowy kosmetyk niwelują niedoskonałości, z drugiej strony rozświetla poprzez specjalny zestaw olejków w składzie. 

„Nasze nowe kosmetyki łączące makijaż i pielęgnację powstały w oparciu o Clear Light Blur Technology, która wykorzystuje rozpraszanie światła, aby wygładzić skórę i optyczny efekt blur, który zmniejsza widoczność niedoskonałości. Formuła bez silikonów zawierająca kwas hialuronowy zapobiega nadmiernemu wydzielaniu sebum, nawilżając skórę przez cały dzień. Żelowa konsystencja w zetknięciu ze skórą daje uczucie chłodu, niczym rozpryskujące się krople zimnej wody, zapewniając efekt transparentnego, matowego wykończenia” – źródło Sephora.pl

Kilku słów o cenie…

Z pewnością wiele pań zastanawia się ile zapłacimy za nowy innowacyjny produkt w świecie kosmetycznym. Cena podkładu 169 złotych. Rozświetlacz 119 zł.

Instagram marki Becca Cosmetics
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *