Insta style

Sweterkowy stanik – hit czy kit jesienno-zimowych stylizacji?

foto: Edward Berthelot / Contributor/Getty Images
PARIS, FRANCE - OCTOBER 25: Maria Rosaria Rizzo wears a golden necklace, a pink and black corduroy open jacket from Cheyma, black and pink bras, a pink corduroy Cheyma short skirt, a black leather quilted Chanel bag, on October 25, 2020 in Paris, France. (Photo by Edward Berthelot/Getty Images)

Jesień to czas, w którym z dna szafy wyciągamy ciepłe swetry, płaszcze oraz szale. Wiele osób uwielbia ten czas w roku, kiedy na zewnątrz robi się chłodniej i przychodzi okres na jesienne i zimowe stylizacje. W tym sezonie wiele fashionistek można zauważyć w krótkich dzierganych crop-topach przypominających sweterkowe staniki. Wyglądają świetnie pod skórzanymi kurtami czy oversizowymi marynarkami.

Sweterkowe staniki to totalny must-have tegorocznego sezonu. Bez problemu znajdziesz je w ofercie wielu sklepów. Jeśli umiesz szydełkować, to taki stanik możesz wykonać samemu – w internecie znajdziesz wiele tutoriali. Dziergane ubrania są ponadczasowe i pasują do wielu stylizacji. Nie jest to rozwiązanie, które dobrze chroni przed zimnem i wiatrem, ale może być fajną alternatywą dla domowego dresu czy piżamy.

Prekursorką tego trendu jest Katie Holmes, która pojawiła się w szydełkowym staniku już w tamtym roku. Jej stylizacja tak zapadła wszystkim w pamięć, że stała się hitem tego sezonu. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *