Co ubrać na ślub

Co ubrać na ślub
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Wybierasz się na ślub znajomych lub bliskich osób z rodziny? Chcesz wypaść elegancko i z klasą, ale jednocześnie nie przytłumić młodych? Możesz wybrać prostą, podstawową stylizację i urozmaicić ją dodatkami. Nie tylko zachowasz się fair wobec młodej pary, ale również zyskasz ciekawy i oryginalny outfit, w którym z pewnością poczujesz się pewnie i olśniewająco.

Dodatki dla mężczyzn 

Przyjęło się, że mężczyzna na ślub i wesele przychodzi w garniturze. Oczywiście, coraz powszechniej akceptowane są odstępstwa od tej reguły – na przykład pojawianie się na ceremonii bez marynarki lub w dżinsach – ale wciąż zdecydowana większość panów występuje w „kompletnej” stylizacji. Garnitur nie musi być przy tym wcale bardzo ekstrawagancki, a możesz doskonale urozmaicić go wszelkiego rodzaju dodatkami – przykładem są oczywiście muchy i krawaty, ale również odpowiednio dobrane pasek do spodni, spinki do mankietów czy nawet skarpetki. Jeżeli masz swój styl i lubisz go pokazywać, to właśnie te elementy garderoby mogą Ci w tym pomóc. Załóż skarpety garniturowe z ciekawym wzorem, najlepiej takim, które będzie dopasowany do krawata czy muchy, i poczuj, że Twoja stylizacja nabiera życia! Propozycje dodatków zaprojektowanych z myślą o wyjątkowych mężczyznach znajdziesz na przykład tutaj: https://victorio.pl/

Dodatki dla kobiet

W przeciwieństwie do mężczyzn, którzy na każdej imprezie mogą pokazywać się w tym samym garniturze, na kobiety często nakłada jest presja wyglądania zupełnie inaczej przy każdej okazji. Z tego powodu większość pań decyduje się na zakup nowej sukienki przed większością wydarzeń, w tym – przed każdym ślubem, na które zostaną zaproszone. Oczywiście, tego typu rozwiązanie jest społecznie akceptowane, ale dość kosztowne, a często niewygodne. Żeby zaoszczędzić pieniądze, postępować ekologicznie, a przede wszystkim: nie zapełniać szafy „jednorazowymi” kreacjami, poeksperymentuj z dodatkami. Prosta sukienka, do której odpowiednio dobierzesz buty, torebkę, okrycie wierzchnie, biżuterię, a także makijaż i fryzurę może zachwycać naprawdę wiele razy.

Doskonałym rozwiązaniem jest bawienie się stylem i wybieranie różnych dodatków na zbliżone okazje. Na przykład, na jeden ślub możesz założyć obszerną kolię i duże kolczyki, zebrać włosy w koka, wybrać mocny, wieczorowy makijaż, niewielką kopertówkę i buty na wysokich obcasach – a następnie, przy innej okazji, do tej samej sukienki założyć delikatne kolczyki i bransoletki ślubne, rozpuścić włosy, zastosować delikatniejszy makijaż, operując barwami w palecie nude, zabrać ze sobą torebkę na pasku i założyć sandałki na obcasie. Jest wiele możliwości, które tylko czekają na odkrycie przez Ciebie!

Zdjęcie główne: pexels.com/Emma Bauso

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*