Dolphin skin – makijaż w stylu gwiazd prosto z Instagrama

Dolphin skin – makijaż w stylu gwiazd prosto z Instagrama
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Piękny makijaż jak u gwiazd z Instagrama? Marzy o nim chyba każda dziewczyna! Poznaj Dolphin skin i dowiedz się, na czym polega oraz jak wykonać taki make-up!

Dolphin skin to hit wśród makijaży, który pokochały kobiety na całym świecie. Na czym polega taki make-up? Jak wynika z nazwy ma on przypominać skórę delfina. Chodzi o to, by była ona nieskazitelnie gładka, miękka i pełna blasku. A do tego nie ma tu niemodnego już efektu sztucznej maski. 

Dolphin skin krok po kroku

Makijaż dolphin skin polega na odpowiednim nakładaniu wielu warstw rozświetlacza. Najpierw jednak trzeba zadbać o odpowiednie nawilżenie cery, a dopiero później możesz sięgnąć po bazę, lekki podkład i korektor (ten może być maskujący, aby zakrył wszystkie niedoskonałości). Następnie zaaplikuj rozświetlające drobinki. Na koniec czas na główny produkt, czyli rozświetlacz. Malujemy nim kości policzkowe, brodę, skronie, łuk kupidyna (miejsce tuż nad wargą) oraz czubek nosa. Rozświetlacz nakładaj warstwowo, najlepiej na mokro. Gdy skończysz, całość utrwal pudrem, a na sam koniec znów sięgnij po rozświetlacz – tym razem na sucho. Pamiętaj o delikatnym rozcieraniu granic, by go lekko rozproszyć.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*