Poznaj sposoby gwiazd na piękne i długie rzęsy!

Poznaj sposoby gwiazd na piękne i długie rzęsy!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Piękne i długie rzęsy to marzenie niejednej kobiety. Chcąc poprawić ich wygląd oraz zaoszczędzić czas spędzany w łazience na makijażu, zazwyczaj wybieramy się do kosmetyczki na długi zabieg. Dzisiaj pokażemy Wam jeden prosty trik, który uczyni rzęsy piękniejszymi i to w ciągu kilku minut! 

Jak uzyskać efekt sztucznych rzęs? 

Jeśli chcesz mieć piękne i długie rzęsy, stosuj się do poniższych wskazówek. W tym zabiegu niezbędny jest sypki puder transparentny oraz tusz do rzęs. Przyda się również zalotka. 

Na pewno zastanawia Cię, jak masz użyć pudru transparentnego na rzęsy. Już spieszymy z odpowiedzią. Zabieg powinien być wykonany na całkowicie czystej skórze, więc powinnaś dokładnie oczyścić twarz. Następnie użyj zalotki, aby podkręcić rzęsy. W kolejnym kroku dokładnie je wytuszuj zygzakowatym ruchem. Powinny być pokryte kosmetykiem od nasady aż po same końce. 

Teraz należy chwilę poczekać, do czasu aż maskara wyschnie. Następnie na pomalowane rzęsy nałóż pędzlem odrobinę pudru transparentnego. Jeśli chcesz uzyskać równomierny efekt, na chwilę zamknij powieki. Po kilku minutach na rzęsy nałóż kolejną warstwę tuszu, która zakryje drobinki kosmetyku. Poczekaj, aż wyschnie i zobacz w lustrze swoje odbicie. Spektakularny efekt gwarantowany! 

Zdjęcie główne: Cookie Studio/ adobestock

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*