Sposób na...

5 modnych ozdób, które kochają Francuzki!

kobieta w samochodzie (https://pixabay.com/)
test

Delikatnie, subtelnie – z drugiej strony zawsze z klasą i ponadczasowo. Tak w skrócie można opisać styl mody, który preferują kobiety we Francji. Przedstawiamy 5 najmodniejszych ozdób, które są teraz na topie.

#première: minimalistyczny naszyjnik: złoty

Jak wiadomo tendy w modzie biżuteryjne przychodzą i odchodzą. Czasem mają charakter sezonowy. Francuzki doskonale wiedzą, co będzie modne przez chwile, a co zostanie w branży na dłużej. Cienkie łancuszki minimalistycznymi zawieszkami zawsze się sprawdzają. To ponadczasowy, dobry styl!

#deuxièmement: okulary dla fanek retro

Francuski inspirują się modą z Nowego Yorku. Skórzana kurtka, rurki – to styl, które uwielbiają. Co więcej: przeciwsłoneczne okulary towarzyszą im nie tylko w letnie dni. Są nieodłączną częścią stylizacji – również jesienią i zimą.

#troisièmement: kolczyki w kształcie koła 

Pasują przede wszystkim do sukienek w bardzo intensywnych wzorach i kolorach. Od razu dodają wyrazistości każdej kobiecie. Panie chętnie wybierają też księżyce i półksiężyce.

#quatrièmement: kolekcja pierścionków na ręce

Warto tu zaznaczyć, że komplet pierścionków na dłoniach Francuzek jest zawsze bardzo subtelny. Niekiedy pojawiają się kamienie szlachetne.

View this post on Instagram

My quarantine books crush 📚 What’s yours? 💕

A post shared by Jeanne (@jeannedamas) on

#cinquièmement: apaszka w ciekawe wzoru

Apaszka to ważna część stylu francuskich kobiet. Musi być z jednej strony bardzo kolorowa, a z drugiej subtelna. Apaszki pojawiają się w kolekcjach najważniejszych projektantów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *