5 modnych ozdób, które kochają Francuzki!

5 modnych ozdób, które kochają Francuzki!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Delikatnie, subtelnie – z drugiej strony zawsze z klasą i ponadczasowo. Tak w skrócie można opisać styl mody, który preferują kobiety we Francji. Przedstawiamy 5 najmodniejszych ozdób, które są teraz na topie.

#première: minimalistyczny naszyjnik: złoty

Jak wiadomo tendy w modzie biżuteryjne przychodzą i odchodzą. Czasem mają charakter sezonowy. Francuzki doskonale wiedzą, co będzie modne przez chwile, a co zostanie w branży na dłużej. Cienkie łancuszki minimalistycznymi zawieszkami zawsze się sprawdzają. To ponadczasowy, dobry styl!

https://www.instagram.com/p/CClW5D8B2Gf/?utm_source=ig_embed

#deuxièmement: okulary dla fanek retro

Francuski inspirują się modą z Nowego Yorku. Skórzana kurtka, rurki – to styl, które uwielbiają. Co więcej: przeciwsłoneczne okulary towarzyszą im nie tylko w letnie dni. Są nieodłączną częścią stylizacji – również jesienią i zimą.

https://www.instagram.com/p/CB3LHJLK4xX/?utm_source=ig_embed

#troisièmement: kolczyki w kształcie koła 

Pasują przede wszystkim do sukienek w bardzo intensywnych wzorach i kolorach. Od razu dodają wyrazistości każdej kobiecie. Panie chętnie wybierają też księżyce i półksiężyce.

https://www.instagram.com/p/BKwKnryBA89/

#quatrièmement: kolekcja pierścionków na ręce

Warto tu zaznaczyć, że komplet pierścionków na dłoniach Francuzek jest zawsze bardzo subtelny. Niekiedy pojawiają się kamienie szlachetne.

https://www.instagram.com/p/B-zWvFNj9Bg/?utm_source=ig_embed

#cinquièmement: apaszka w ciekawe wzoru

Apaszka to ważna część stylu francuskich kobiet. Musi być z jednej strony bardzo kolorowa, a z drugiej subtelna. Apaszki pojawiają się w kolekcjach najważniejszych projektantów.

https://www.instagram.com/p/CDExewnM8ha/

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*