Topy stają się jeszcze krótsze. Tego lata influencerki noszą stanik!

Topy stają się jeszcze krótsze. Tego lata influencerki noszą stanik!
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Mocno odkrywające ciało ubrania pojawiały się już w poprzednich sezonach, choćby pod postacią modnych crop topów. Teraz zastępuje je inny, odważny element garderoby, czyli sam stanik.

Bielizna to część stroju, która najczęściej pozostaje ukryta. Jeśli już zdarza się prezentować ją publicznie, to raczej w takich miejscach jak plaża, dlatego wykorzystanie jej do miejskich stylizacji bywa uznawane za szokujące lub nawet wulgarne. Da się jednak uniknąć takiego wrażenia. Jak nosić stanik w roli topu, aby wyglądać stylowo i ze smakiem?

Niezwykle popularnym rozwiązaniem jest połączenie go z marynarką lub garniturem w stylu oversize. Kontrast tych elementów oraz odpowiednie dodatki pozwalają uzyskać naprawdę świetny efekt. Warto postawić na warstwy i dobrać do niego koszulę, spod której będzie widoczne na przykład koronkowe wykończenie bielizny. Latem sprawdzi się również w zestawie z długą, luźną spódnicą.

Dostępne jest obecnie tyle rodzaje staników, że kobiety naprawdę mają w czym wybierać. Można zdecydować się między innymi na prosty, minimalistyczny krój, zmysłową satynę lub elegancką koronkę. Bez wahania możesz wykorzystywać ten trend w codziennych stylizacjach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*