Biała sukienka z Instagrama – przegląd najciekawszych inspiracji

Biała sukienka z Instagrama – przegląd najciekawszych inspiracji
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Uniwersalna, kojarzy się z subtelnością i elegancją, a nade wszystko jest ultrakobieca. Biała sukienka już od dawna należy do żelaznego zestawu letniej garderoby. Dzięki różnorodnym fasonom i bogatej palecie bieli (od śnieżnobiałego po odcienie kości słoniowej), daje wiele możliwości stylizacyjnych. Co ważne, pięknie podkreśla wakacyjną opaleniznę! Oto kilka inspirujących przykładów, jakie podejrzeliśmy na Instagramie:

@myfloraldays – Tu mamy wariant maxi, koszulowy. Złote guziki przełamują całość, a sportowe buty świadczą o zabawie elegancką konwencją.

https://www.instagram.com/p/CD1L7YegRYb/

@ibizadresses.com_ibizaflower – Stylowa cyganka. Długa, zwiewna kreacja z interesującym ażurem sprawdzi się podczas upalnych dni.

https://www.instagram.com/p/CD1HkeXn4-i/

@giltedandguilty – W stylu baby doll. Model idealny dla wszystkich, którzy cenią sobie romantyczny styl.

https://www.instagram.com/p/CD1HK7CB5sJ/

@deliaorcha – Koronkowa historia połączona z falbanami. Dzięki słomianym dodatkom oraz supermodnym espadrylom stylizacja jest doskonale zrównoważona.

https://www.instagram.com/p/CD1ENLlHNcv/

@iamboujeeonabudget – Rozpinany fason, na ramiączka, dodatkowo ozdobiony ażurami, ma nieco bieliźniany charakter. Kreacja najlepiej zaprezentuje się na nadmorskich deptakach.

https://www.instagram.com/p/CD1NKebDe-y/

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*