Jest już zwiastun i data premiery nowej „Plotkary”!

News
Jest już zwiastun i data premiery nowej „Plotkary”!
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Jedni odliczają dni do premiery nowej „Plotkary”, inni sceptycznie podchodzą do kontynuacji tego kultowego serialu. Z pewnością dziwnie będzie się go oglądało bez Blake Lively, Leighton Meester, Eda Westwicka czy Penna Badgleya. Czy serial ma szansę dorównać poprzednikowi i stać się hitem? HBO Max podało datę premiery serialu i wypuściło pierwszy zwiastun.

Platforma zamówiła na początek 10 odcinków serialu. W obsadzie znalazły się nowe twarze, w tym Tavi Gevinson. To jedna z pierwszych blogerek modowych, założycielka magazynu „Rookie”. Z oryginalnej „Plotkary” zostanie tylko ikoniczny już głos Kristen Bell jako Plotkary. Mimo że starzy bohaterowie nie są głównymi postaciami w nowej serii, będą często wspominani, a może nawet pojawią się gościnnie. Trzymamy za to kciuki!

Kto będzie kim w nowej odsłonie?

Serialowa Audrey grana przez Emily Alyn Lind to córka projektantki mody. Brzmi znajomo, prawda? Czy to nowa Blair Waldorf? Postać Julien grana przez Jordan Alexander, jest najlepszą przyjaciółką Audrey i influencerką, łatwo się więc domyślić, że to nowa Serena van der Woodsen. Aki grany przez Evana Mocka to długoletni chłopak Audrey. Czyżby to odpowiednik Nate’a Archibalda? Zoya to postać grana przez Whitney Peak. I tutaj mamy pierwszy twist, gdyż ma być to żeńska wersja Dana Humphreya, czyli Plotkary. Wszystkich jednak najbardziej interesuje postać Maxa, granego przez Thomasa Doherty. Ta postać to imprezowicz i flirciarz, odpowiednik Chucka Bassa, z jedną różnicą, że w tej wersji serialu, nie ma co liczyć na happy end Chucka i Blair, gdyż nowy bohater jest homoseksualny.

Nowi bohaterowie

Tak prezentują się główni bohaterowie inspirowani oryginalną obsadą. Kto jeszcze dołączył do obsady? Otto „Obie” Bergmann IV, grany przez Eli Browna, to bardzo bogaty, uprzywilejowany chłopak, który wywodzi się z Niemiec. Silna Monet de Haan grana przez Savannah Smith, stylowa Luna La, w której postać wciela się Zion Moreno oraz ceniący wolność Max Wolfe grany przez Thomasa Doherty’ego. Najbardziej intrygującą postacią serialu jest Kate, grana przez Tavi Gevinson. Jak na razie nie za wiele wiemy o jej postaci.

xoxo, Gossip Girl

„Plotkara” wraca na mały ekran po niecałej dekadzie od zakończenia oryginalnej serii. Premiera nowej odsłony kultowego serialu „Plotkary” zaplanowana jest na 8 lipca na HBO Max (data polskiej premiery nie jest jeszcze znana). Tematyka pozostaje bez mian, serial wciąż będzie skupiać się elitach z Upper East Side i uczniach szkoły St. Jude’s i Constance.

Jak bardzo zmieniła się „Plotkara”?

Kilka dni temu HBO Max wypuścił minutowy zwiastun. Jest on bardzo tajemniczy i w stylu oryginalnej „Plotkary”. My już nie możemy się doczekać, a Wy?

https://youtu.be/AwHGSIDfrk4
youtube.com/HBOMax

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*