Modowe imperium Chiary Ferragni. Najważniejsze momenty w jej karierze

Modowe imperium Chiary Ferragni. Najważniejsze momenty w jej karierze
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Tę influencerkę zna każda miłośniczka modowych trendów. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 20 milionów osób! Chiara Ferragni to kobieta-fenomen. Czy wiesz, jak doszła na szczyt?

Chiara Ferragni – początki

Chiara Ferragni urodziła się 7 maja 1987 r. w Cremonie we Włoszech. Jej rodzice to lombardzki dentysta Marco Ferragni, matka – Marina Di Guardo – to pisarka z sycylijskimi korzeniami. Włoszka ma też dwie siostry. Chiara była uczennicą Liceum Klasycznego, studiowała także prawo, ale zdecydowała się na przerwanie nauki, aby poświęcić się swojemu blogowi.

The Blonde Salad

I to właśnie od bloga The Blonde Salad rozpoczęła się wielka kariera Chiary. Początkowo miał to być po prostu pamiętnik, w którym dziewczyna pokazywała swoje outfity i opowiadała o swojej codzienności. Ona sama nie spodziewała się, jak bardzo decyzja o założeniu bloga zmieni jej życie! The Blonde Salad zaczął inspirować, najpierw Włoszki, później kobiety na całym świecie. Miliony odsłon nie kłamią – dziewczyny chciały ubierać się jak Chiara. Nic już nie było w stanie tego zatrzymać.

Kobieta, z którą chcą pracować najlepsi

Naturalną konsekwencją popularności bloga i samej Chiary było wszystko to, co działo się później. W 2010 r. Włoszka stworzyła pierwszą sygnowaną swoim nazwiskiem linię butów, natomiast w 2013 r. wydała e-booka. W tym samym roku współpracowała również z takimi modowymi gigantami, jak Guess czy Steve Madden.

Ferragni zaczęła także coraz częściej pojawiać się w telewizji w charakterze prezenterki czy jurorki. Jeżeli dodamy do tego, że Forbes uznał ją za najbardziej wpływową influencerkę na świecie, to już wiemy, że mamy do czynienia z prawdziwą królową Instagrama! Oprócz sukcesów w branży, obserwatorów Chiary Ferragni interesuje także jej życie prywatne, czyli m.in. związek z raperem Fedez, z którym doczekała się dotąd dwójki dzieci. 

Chiara Ferragni – Instagram

Na dzień dzisiejszy Instagrama Chiary śledzi ponad 24,5 mln obserwatorów. Influencerka zachwyca na swoim feedzie różnorodnymi stylizacjami i pozowanymi profesjonalnymi zdjęciami, ale nie brakuje tam również migawek z prywatnego życia. Wiadomo, że to kręci followersów najbardziej i ona umie to wykorzystać! Jeżeli chcesz dowiedzieć się o niej jak najwięcej, pierwsze kroki skieruj właśnie na Instagram. 

Styl Chiary Ferragni

Czy wiesz, że stylizacje Chiary Ferragni są jednymi z najczęściej kopiowanych na świecie? Jej blogowo-instagramowe modowe imperium ma ogromną siłę oddziaływania. Co wyróżnia jej styl?

Pierwsze, co może zwrócić uwagę, gdy zajrzycie na Instagrama Włoszki, to pastelowe kolory. Chiara nie boi się różnorodnej kolorystyki, najchętniej stawiając właśnie na delikatne kobiece barwy. Nie stroni także od ekstrawaganckich wzorów, które zdecydowanie robią wrażenie! Zwykła codzienna stylizacja jest w jej wykonaniu niejednokrotnie prawdziwym dziełem sztuki.

Subtelna, kobieca a jednocześnie zwracająca na siebie uwagę – taka właśnie jest Chiara Ferragni. Nikt oprócz niej nie potrafi łączyć luzu i elegancji w taki sposób, że nie da się oderwać wzroku!

Zdjęcie główne: Georgia de Lotz/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*