Najbardziej stylowe wegańskie torebki – topowa 5!

Najbardziej stylowe wegańskie torebki – topowa 5!
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Wegańskie ubrania oraz kosmetyki stają się coraz popularniejsze wśród konsumentów. Większa świadomość sprawia, że rezygnujemy z produktów zawierających materiały i substancje odzwierzęce. Przekonanie, że najtrwalszym materiałem, z którego są wykonane torebki damskie jest skóra naturalna, przechodzi do lamusa. W ofercie sklepów coraz częściej możemy spotkać ubrania i dodatki wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Sprawdź, czy tego typu produkty spełnią twoje oczekiwania! 

Wykonywanie ubrań z wegańskich materiałów zamienników jest korzystne dla środowiska naturalnego, bardzo zanieczyszczonego przez przemysł tekstylny. Świetną alternatywą są takie tworzywa jak skóra z kukurydzy lub ananasa, a także wykorzystanie plastikowych butelek. Wegańskie torebki często nie odbiegają wyglądem od tradycyjnych dodatków, a wręcz często zaskakują designem i ciekawym stylem. 

Wegańskie torebki – 5 najlepszych propozycji  

HVISK

HVISK to wegański brend powstały w Kopenhadze. Ich produkty wpisują się w styl skandynawski, tworząc wyjątkowe i praktyczne produkty. Świadomie rezygnują ze skóry naturalnej, aby móc tworzyć z produktów alternatywnych, przyjaznych środowisku. To znakomity przykład świadomego i odpowiedzialnego podejścia do mody. Jednocześnie HVISK czerpie dużo z high fashion, tworząc torebki o niebanalnym designie, które często są noszone przez fashionistki i influencerki modowe. 

Aleksandra K 

To kolejny wegańska marka, które jest obecna na rynku od 2014 roku. Jej produkty są przyjazne naturze, a przy tym wyjątkowe eleganckie i szykowne. Torebki od Aleksandry K to znakomity zamiennik skórzanej galanterii w najlepszym wydaniu. Cała linia produkcyjna to proces ekologiczny, którego produktem końcowym są precyzyjnie wykonane produkty. Można znaleźć w ich ofercie torebki ze skóry ananasa, jabłek oraz wykonane z kukurydzy. To klasyczne modele w ponadczasowym stylu. 

Atomy 

Atomy to polska firma, które swoje wyjątkowe torebki tworzy w Gdańsku. Poza ofertą podstawową, gdzie głównym materiałem jest skóra naturalna, można znaleźć egzemplarze wykonane z włókien liści ananasa. Dodatkowym atutem dla środowiska jest fakt, że włókna liści tego owocu są odpadem, który dzięki takiemu zastosowaniu zyskuje nową jakość. Atomy wykonały wegańskie wersje swoich klasycznych torebek, jak i stworzono całkiem nowe modele. Dbanie o środowisko naturalne jest bliskie filozofii właścicieli marki, dlatego ten projekt jest tak ważny i ceniony. Cała produkcja odbywa się w lokalnym zakładzie kaletniczym. 

Matt & Nat 

Matt & Nat to brand, który od dawna stawia na ekologiczne wartości i rezygnację z okrucieństwa wobec zwierząt, która ma miejsce również w przemyśle tekstylnym. To jedna z pierwszych firm, które widziały potencjał w użyciu do produkcji wegańskich materiałów. Całość ich pracy jest transparentna, ważny jest produkt, materiał, ale również pracownik, który wykona dane zadanie. Torebki od Matt & Nat to idealna propozycja dla osób, które szukają doskonałego wykonania, naturalności i rzeczy wykonanych z ogromną pasją. Głównym tworzywem, z którego powstają torebki, buty czy nawet stylowe kurtki, są plastikowe butelki poddane recyklingowi. 

JW PEI 

Firma z Los Angeles ma do zaoferowania znakomite, designerskie i wegańskie torebki, które fantastycznie sprawdzą się u osób, które kochają etyczną modę. Torebki są wykonane z przyjaznych środowisku materiałów oraz z produktów pochodzących z recyklingu plastikowych butelek. Proponowane przez markę modele to często ponadczasowe, minimalistyczne klasyki. W ofercie można znaleźć również odważne, wyróżniające się na tle innych projekty, które zaskakują kolorem i formą. Torebka o nazwie Gabbi bag – Ivory przypadła do gustu wielu magazynom modowym oraz osobom ceniącym szykowny, niewymuszony styl. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*