Najmodniejsze kroje sukienek ciążowych

Najmodniejsze kroje sukienek ciążowych
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Ciąża to wyjątkowy okres, który wymaga wprowadzenia zmian w stylu życia i codziennym funkcjonowaniu. Jedną z rzeczy, które szczególnie dobrze pokazują te zmiany jest garderoba przyszłej mamy. Dziś kobiety w ciąży mogą czuć się piękne dzięki swoim ubraniom i wykorzystują to, by pokazać światu swoją radość.

Moda dla przyszłych mam

Każda kobieta jest piękna, w te, które są w ciąży – w szczególny sposób. Czas oczekiwania na dziecko jest wyjątkowy i inny dla każdej przyszłej mamy, dlatego sposoby na wyrażanie tego mogą być bardzo różne. Masz prawo jednego dnia założyć dresy ciążowe i koszulkę swojego partnera, a następnego mieć ochotę na sukienkę w stylu boho i szpilki! Moda dla ciężarnych często różni się od mody standardowej – zdecydowanie przeważają w niej jakościowe, naturalne tkaniny, jest też luźniejsza i umożliwia swobodne zakładanie i zdejmowanie ubrań przy zmienionej figurze. Trendy pozostają jednak te same – a w nadchodzącym sezonie wakacyjnym królować będą wzory w kwiaty, fuksja oraz intensywna żółć.

Jak wybrać krój sukienki ciążowej?

Sukienki ciążowe powinny sprawiać, że będziesz czuła się pięknie, ale przede wszystkim – komfortowo. Zadbaj, by były wykonane z przyjaznych dla skóry, przewiewnych materiałów. Świetnie sprawdzi się na przykład len albo bawełna. Drugą bardzo istotną kwestią jest krój sukienki. Ciąża to wyjątkowy okres, ale nie będzie trwał wiecznie, więc musisz liczyć się z tym, że ubrania, które kupujesz, mogą przydać Ci się tylko przez jeden sezon. Żeby ograniczyć wydatki i maksymalnie wykorzystać elementy garderoby, postaw na sukienki, które przydadzą Ci się nie tylko podczas ciąży, ale również w okresie karmienia piersią. W ten sposób przedłużysz ich życie – a kiedy zdecydujesz, że nie będziesz miała już więcej dzieci, możesz przekazać je dalej, by korzystały z nich kolejne mamy oczekujące na swoich potomków.

Gdzie kupować sukienki ciążowe?

Jeśli zależy Ci na jakości ubrań, decyduj się na marki postępujące etycznie i szyjące ubrania z naturalnych materiałów. To właśnie tkanina i sposób wykonywania elementów garderoby często decydują o ostatecznym efekcie. Wspierając lokalne produkcje i wybierając dobre ubrania, nie tylko dbasz o siebie, ale również o świat, na który niebawem przyjdzie Twoje dziecko. Wysoką jakość ubrań oferuje na przykład sklep https://lacoco.pl/. Pamiętaj, by uważnie wybierać rozmiar – zazwyczaj pokrywa się on z Twoim rozmiarem sprzed ciąży, ale warto upewnić się o tym, kiedy robisz pierwsze zakupy w nowym sklepie.

Fot.: Ryan Franco/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*