Odkryj swoją pewność siebie z jesienną kolekcją KappAhl!

News
Odkryj swoją pewność siebie z jesienną kolekcją KappAhl!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Conference for everybody – takie hasło reklamowe przyświeca najnowszej kolekcji KappAhl. Brand kieruje swoją ofertę do pewnych siebie kobiet, które nie tylko czują się swobodnie we własnym ciele, ale są również gotowe na nowe wyzwania.

KappAhl stawia na indywidualizm i pokazuje jak ważna jest pewność siebie. Dowodzi tego koncept marki, który zakłada tworzenie przystępnych cenowo ubrań dla każdej figury. Firma zaangażowała do promocji jesiennej kolekcji modelki reprezentujące różne rozmiary i kształty, dzięki czemu ubrania na każdej sylwetce nabierają indywidualnego charakteru. Co ważne, jej projektanci stawiają na wygodę i praktyczność, ale nie zapominają o najnowszych trendach. Dzięki takiemu podejściu mogła powstać wyjątkowa kolekcja ubrań, która jest synonimem komfortu, stylu i pewność siebie.

W jesiennej kolekcji KappAhl znajdziesz modne projekty spodni, które wykonano z myślą o potrzebach i wymaganiach każdej sylwetki. Dlatego nie zabraknie w niej wygodnych fasonów z wysokim stanem, które zapewniają swobodę ruchów, jaggerów na gumkę, dzianinowych spodni z zaszewkami, skórzanych legginsów czy jeansów typu mom-fit. Dostępne są przy tym modele z różnymi nogawkami: delikatnie rozszerzanymi, które umożliwiają idealne wyważenie sylwetki, czy przyciętymi, pozwalającymi odsłonić kostki i wysmuklić nogi.

Spodnie zostały połączone z bufiastymi topami i koszulami, które będą się świetnie komponować również z ubraniami z poprzedniej kolekcji.

https://www.instagram.com/p/CFNX8KdBftw/

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*