Phoebe Philo startuje z własną marką

News
Phoebe Philo startuje z własną marką
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Phoebe Philo wraca do świata mody z własna marką. Kiedy w 2018 roku odeszła z domu mody Céline, zniknęła z branży modowej. Jej powrót to świetna wiadomość dla każdej fanki minimalizmu.

Pierwsze plotki o rzekomej marce Phoebe Philo, pojawiły się już na początku 2020 roku. Pogłoski mówiły, że jej marka skupi się na prostocie, retroromantyźmie i eleganckim minimalizmie, w tym w końcu Phoebe czuje się najlepiej. Mówiono, także, że marka Philo będzie ekologiczna, co idealnie wpisuje się w obecne trendy. Przez cały ten czas projektantka nie odnosiła się do żadnych krążących po sieci informacji. Aż do dziś.

Własna marka Phoebe Philo

12 lipca 2021 roku, projektantka w końcu zabrała głos i ogłosiła, że zakłada własną markę modową tworzącą ubrania i akcesoria. Marka będzie się nazywać po prostu Phoebe Philo, a jej siedzibą będzie miasto projektantki Londyn. To właśnie tam od 2020 roku Philo rekrutuje projektantów do swojego sztabu.

Projektantka póki co zdradziła, że jej marka ma być  „zakorzeniona w wyjątkowej jakości i wzornictwie”. Na więcej szczegółów musimy czekać do stycznia 2022 roku.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*