Piękne fryzury na randkę – TOP 5

Piękne fryzury na randkę – TOP 5
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Zawsze pragniemy dobrze wyglądać, ale jeśli w planach mamy naprawdę ważne wyjście, nawet najdrobniejsze szczegóły zaczynają mieć ogromne znaczenie. Pamiętajmy, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz! Nie ma powtórek i nie można cofnąć czasu. Najważniejsze są pierwsze 3 sekundy i to czas, w którym wyrabiamy sobie opinię na temat danego człowieka, więc trzeba się zatem postarać, aby naprawdę powalić naszego kandydata na kolana.

Ubranie ma ogromne znaczenie, dlatego przygotowanie stylizacji i odpowiedni makijaż to klucz do sukcesu. Jednak doświadczenie pokazuje, że sporo, jak nie większość kobiet zapomina, jak ważna jest również piękna fryzura, która podkreśla całą stylizację, dodając uroku, romantyczności i zmysłowości. Odpowiednio ułożone włosy podkreślają naturalne piękno i kobiece atuty. Mężczyźni uwielbiają piękne fryzury i większość z nich zwraca uwagę na włosy, dlatego tak ważne, aby podczas przygotowań, nie zaniedbać tego elementu.

Najlepsze propozycje fryzur na randkę

Podczas przygotowywania randkowej stylizacji liczy się każdy szczegół. Jeśli na co dzień nosimy rozpuszczone włosy, na spotkanie warto wymyślić coś bardziej oryginalnego i wyjątkowego, co pozwoli poczuć się bardziej kobieco i doda pewności siebie. Nie od dziś wiadomo, że im kobieta lepiej czuje się w swojej stylizacji, tym lepiej jest odbierana przez ludzi. Wszystkie te propozycje to najlepsze i najwygodniejsze fryzury stworzone z myślą, aby jak najlepiej podkreślić piękno, nie tylko to zewnętrze, ale również wewnętrzne, a także dodać pewności siebie. Ważne, aby dobrać taką fryzurę, aby przez cały wieczór nie musieć się o nią martwić i co chwilę poprawiać. Fryzura, którą wybierzemy, powinna cały wieczór wyglądać równie dobrze, co chwilę przed upięciem i nie przeszkadzać w rozrywce i zabawie. Dlatego przedstawiamy TOP 5 najpiękniejszych fryzur na randkę.

  1. Naturalny warkocz – to wyjątkowa propozycja dla romantycznych kobiet. Taka propozycja fryzury dodaje sporo wdzięku i dziewczęcego uroku. Warkocz można zapleść na parę sposobów i warto wybrać ten najbardziej odpowiadający naszemu gustowi. Można również wyciągnąć z warkocza luźne kosmyki, dzięki którym zyskamy bardziej naturalny wygląd, czy zapleść go tylko na jedno ramię, odsłaniając szyję, co jest niezwykle zmysłowe.
  2. Loki i fale – to klasyka wśród fryzur. To propozycja, która sprawdzi się u wszystkich kobiet, niezależnie od długości włosów, czy rodzaju twarzy. Loki są bardzo kobiece i wyglądają obłędnie. Można je zakręcić zarówno na lokówce czy prostownicy, jak i używając papilotów czy wałków, nakładając je na głowę dzień przed ważną randką.
  3. Oryginalne upięcia z dodatkiem akcesoriów to bardzo modna propozycja na randkę i eleganckie wyjścia. Są to najczęściej kolorowe spinki, apaszki czy inne dodatki w postaci wsuwek z perełkami czy opasek. Dzięki tym akcesoriom dodamy swojej fryzurze atrakcyjności, dziewczęcości i lekkości, co tylko podkreśli wdzięk i urok osobowości i uatrakcyjni stylizację. Tutaj sprawdzą się doskonale upięcia typu koki, czy kucyk, ale również jako dodatek do loków, czy fal.
  4. Włosy spięte w kucyk zawsze dobrze się prezentują i potrafią wyglądać obłędnie. Luźno upięte kosmyki zawsze dodają „niegrzecznego” wrażenia i prezentują się znacznie bardziej naturalnie i kobieco, a to właśnie efekt, który chcemy uzyskać. To najbardziej klasyczna fryzura, ale zawsze elegancka i sprawdzająca się w każdej sytuacji, więc warto poeksperymentować i dobrać upięcie kucyka do swoich indywidualnych preferencji.
  5. Koki to tradycyjne i zawsze robiące niesamowite wrażenie upięcia, które charakteryzuje możliwość tworzenia przeróżnych kompozycji zarówno wysokich, jak i niskich. Koki można upinać luźniej bądź ciaśniej, ozdabiać warkoczami, bądź wypuścić parę luźnych kosmyków, co podkreśli makijaż i doda wdzięku. Można także przyozdobić upięcie akcesoriami do włosów.
https://www.instagram.com/p/B7Svrz-nZLO/

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*