Poznaj najmodniejsze kolory jesieni!

Poznaj najmodniejsze kolory jesieni!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Liście na drzewach mienią się różnymi odcieniami, a temperatury już nie są tak wysokie, jak wcześniej – to znak, że mamy jesień. Warto więc zrobić porządki w garderobie i dowiedzieć się, jakie kolory będą królowały w tym sezonie.

Moda ciągle ewoluuje, więc czasem może być trudno za nią nadążyć. Dobrze jest jednak znać bieżące trendy, szczególnie te dotyczące kolorów. 

Groszkowa zieleń to prawdziwy hit

Hitem tegorocznej jesieni będzie groszkowa zieleń. Kreatorzy mody na całym świecie pokochali różne jej odcienie. Jest wesoła, napawa optymizmem i pozwala stworzyć wiele ciekawych, przyciągających wzrok stylizacji. 

materiały prasowe Molton

Szarość zawsze na czasie

Szarość to jedna z najczęściej pojawiających się jesienią barw – nie może jej zabraknąć również w tym sezonie. Największym hitem będą szare, grube, luźne swetry – idealna propozycja dla zmarzlaków.

Czerwone wino nie tylko w kieliszku 

W tym roku popularnością będzie się cieszył także kolor dojrzałego wina. Intensywny i elegancki idealnie będzie pasował do czerwonej szminki. Odzież i dodatki w tych odcieniach najlepiej będą się prezentować w zestawieniu z klasyczną czernią. 

materiały prasowe Molton

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*