Poznaj najpiękniejsze upięcia od francuskich it-girls!

Poznaj najpiękniejsze upięcia od francuskich it-girls!
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Kobiece, zmysłowe, czarujące, a zarazem proste i z nutką nonszalancji. Francuskie instagramerki pokazują, jak w prosty i szybki sposób zrobić niezwykle efektowne upięcia, które z powodzeniem możesz stosować zarówno na co dzień, jak i na ważne wyjścia.

Niewymuszone, nieco nonszalanckie upięcia, które nie potrzebują tony lakieru i niezliczonej liczby godzin poświęconych na ich układanie, stanowią idealną fryzurę na niemal każdą okazję. Co więcej, za ich sprawą dasz się poznać jako elegancka kobieta z klasą. Jak zatem osiągnąć taką fryzurę?

Sabina Socol prezentuje wyjątkowo proste, ale jakże eleganckie i kobiece upięcie. Włosy wystarczy po umyciu osuszyć trzymając głowę w dół, co doda im naturalnej objętości, a następnie dobrze rozczesać. Przy pomocy rąk zaczesz włosy do tyłu i skręcając je na palec zakręć w nonszalancki kok. Zepnij go elegancką klamrą lub spinką. Postaraj się nieco rozluźnić upięcie, tak, by włosy nie przylegały zbyt mocno do głowy. Następnie wyciągnij dwa kosmyki przy twarzy i gotowe!

https://www.instagram.com/p/B_NctvOqqaY/

Solange Smith uwielbia nonszalanckie upięcia zrobione niby od niechcenia. A to właśnie w nich prezentuje się obłędnie! Uczesanie bez względu na stylizacje zawsze dodaje jej dziewczęcego uroku. Jak je wykonać? To banalnie proste. Podobnie jak w przypadku wcześniejszej fryzury, po umyciu osusz włosy głową w dół. Następnie zrób przedziałek na środku głowy i przy pomocy kciuków chwyć po obu stronach twarzy dwa pasma podobnej długości, a następnie zepnij je przy pomocy efektownej spinki. Co ważne, także i w tym wypadku włosy nie mogą być zbyt mocno upięte.

Jeżeli twoim włosom brakuje objętości, przed suszeniem możesz spryskać je u nasady sprayem utrwalającym. Tak jak przy pierwszej fryzurze możesz wyciągnąć tu dwa kosmyki lub nieco podkręcić włosy na długości.

https://www.instagram.com/p/CD4KSTglTXx/

Daphne Moreau prezentuje klasyczne, obłędnie eleganckie upięcie. Po umyciu wystarczy dodać włosom objętości przy pomocy sprayu, a następnie spiąć je w kitkę. Przed upięciem można je również subtelnie podtapirować. Pamiętaj tylko, aby nie związywać włosów zbyt mocno. Jeśli chcesz uzyskać taki efekt jak Daphne poluzuj nieco upięcie, a następnie ukryj gumkę pod elegancką apaszką.

https://www.instagram.com/p/CDUSqP4BgPg/

A wam które upięcie najbardziej przypadło do gustu?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*