Programy TV, które pokochają fani mody

Programy TV, które pokochają fani mody
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Jeżeli jesteś fanem mody i szukasz czegoś do oglądania w zbliżające się długie jesienne wieczory, ten artykuł jest dla Ciebie! Zebraliśmy najciekawsze programy modowe, emitowane w polskiej telewizji oraz na platformach vod. Nic tylko oglądać!

Ostatnia szansa

Znana stylistka, Malwina Wędzikowska, w programie Ostatnia szansa postanawia wziąć w swoje ręce modową metamorfozę mężczyzn. Jej zadaniem jest nie tylko zmiana wizerunku panów, lecz także dodanie im pewności siebie. Czy Wędzikowskiej uda się przekonać mężczyzn, by do swoich monotonnych stylizacji wprowadzili odrobinę koloru? Czy szykuje się męska modowa rewolucja? Program można oglądać na antenie TTV lub player.pl.

Między nami

Stylista fryzur, Łukasz Urbański, zaprasza do swojego salonu fryzjerskiego znane gwiazdy show-biznesu oraz ich fanki. Mają one niebywałą okazję do tego, by zmienić fryzurę i tym samym upodobnić się do swojego idola. Czy zdecydują się na tak radykalny krok? Czy znajdą się chętne na fryzurę w stylu Joanny Krupy, Anny Starmach lub Red Lipstick Monster? O tym z łatwością można przekonać się na antenie programu TTV lub na player.pl.

Sablewskiej sposób na…

Mai Sablewskiej chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. W programie Sablewskiej sposób na… doradczyni wizerunkowa postanawia zmienić wygląd kobiet, a przy okazji dodać im pewności siebie. Przy współpracy z dietetykiem, trenerem i lekarzem zmienia ich nawyki, pozbywając się w ten sposób zbędnych kilogramów. Sama Maja bierze w swoje ręce styl ubierania się uczestniczek. Program jest prawdziwą kopalnią wiedzy na temat porad modowych i różnego rodzaju trików urodowych. Oglądać go można na TVN Style lub player.pl.

Sablewska od stylu. Na okazje

To nie koniec programów z Mają Sablewską w roli prowadzącej. W Sablewska od stylu. Na okazje pomaga ona uczestnikom dobrać odpowiednie stylizacje na wyjątkowe okoliczności, jak np. chrzciny, urodziny lub ślub. Udowadnia tym samym, że aby dobrze wyglądać, nie trzeba mieć pokaźnego portfela. W programie znajdziemy mnóstwo praktycznych wskazówek modowych, które pomogą nam odnaleźć się w obowiązujących trendach. Program do obejrzenia na kanale TVN Style lub player.pl.

Przeszyj to sam

Masz w swojej szafie ubrania, których już nie nosisz i nie wiesz co z nimi zrobić? Program Przeszyj to sam dostarczy Ci inspiracje! Prowadzący Ada Fijał i Michał Szulc pokazują, jak ze starej odzieży zrobić nowe, modne i niepowtarzalne ubrania. Odcięcie kołnierza, naszycie aplikacji, skrócenie… Czasem naprawdę niewiele potrzeba, by dać ubraniom nowe życie! By dobrze wyglądać, wystarczy jedynie odrobina dobrych chęci i kreatywności. Program dostępny na kanale TVN Style lub platformie player.pl.

Stylowy projekt

W programie Stylowy projekt młodzi styliści, zarówno amatorzy, jak i Ci, którzy mają już w branży doświadczenie, rywalizują ze sobą w różnego rodzaju konkurencjach, by pokazać swoją kreatywność, poczucie stylu i umiejętności manualne.Rezultaty będzie oceniać stylistka Vogue Polska Karla Gruszecka, producentka filmowa Agnieszka Ścibor oraz makijażystka Magdalena Pieczonka. Nagrodą główną jest tytuł najlepszego stylisty Stylowego projektu oraz staż w sklepie internetowym. Losy uczestników można śledzić na kanale TVN style lub na player.pl.

Zdj. główne: Wang John/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*