Raindrop nails – hitowy manicure na jesienną aurę!

Raindrop nails – hitowy manicure na jesienną aurę!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Sezon jesienny zwiastuje pojawienie się nowych trendów w stylizacji paznokci. Raindrop to bardzo nowoczesny manicure, który charakteryzuje się tym, że paznokcie wyglądają jakby były na nich krople deszczu. Wykonanie takiej stylizacji nie musi oznaczać konieczności odwiedzenia salonu kosmetycznego, z łatwością możesz go wykonać samodzielnie.

Raindrop nails wyglądają bardzo estetycznie, a jednocześnie przyciągają uwagę. Warto najpierw pomalować paznokcie na delikatny, ale kryjący kolor, a następnie wykonać drobne kropelki. Najładniej, jeśli wszystkie będą symetryczne i równomiernie od siebie oddalone. 

Raindrop nails – najnowszy trend w stylizacji paznokci 

Krople deszczu można wykonać używając specjalnej sondy do paznokci. Jest to mały, dwustronny przyrząd kosmetyczek, który ułatwia wykonywanie zdobień i wzorów na paznokciach. Najpierw jednak należy wykonać normalny manicure i pomalować paznokcie, następnie zabezpieczyć je przezroczystym lakierem. Na tak przygotowanej powierzchni przy pomocy sondy należy wykonać małe krople przypominające desz. Do ich zrobienia idealnie nada się bezbarwny lakier, który wspaniale będzie imitował krople wody. Raindrop nails z uwagi na piękny i przyciągający wzrok efekt na pewno często będzie pojawiał się na paznokciach w najbliższym sezonie.

Zdjęcie główne: rashid khreiss/Unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*