Te modele staników optycznie powiększają biust!

Te modele staników optycznie powiększają biust!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Odpowiednio dobrany i wygody stanik to podstawa. Wiele modeli poza podtrzymywaniem biustu może go też ładnie wyeksponować. Jeśli większa miseczka doda Ci pewności siebie oraz sprawi, że poczujesz się bardziej kobieco, możesz skorzystać ze staników optycznie powiększających biust.

4 staniki, które powiększą twój biust 

Stanik half-cup 

Miseczki w tym modelu są usytuowane dość nisko, przez co zakrywają połowę piersi. Dużą zaletą jest to, że biustonosz unosi piersi, dzięki czemu wydają się pełniejsze i większe. Idealnie sprawdzi się przy sukienkach z głębokim dekoltem, gdyż fantastycznie utrzymuje się przy ciele. 

Stanik maxi push-up

Biust dzięki efektowi push-up staje się znacznie większy. Dzięki stanikom push-up możesz powiększyć swój biust nawet o 2 rozmiary. Istnieją także modele z wyjmowanymi wkładkami. 

Sportowe staniki push-up 

Nie tylko na wieczornej imprezie możesz czuć się kobieco i sexy. Dzięki sportowym stanikom z wkładkami możesz mieć piękny, podniesiony biust również na siłowni czy podczas joggingu. Zazwyczaj sportowe staniki spłaszczają piersi, więc jest to świetna alternatywa dla osób, które chcą podczas aktywności fizycznej czuć się kobieco. 

Stanik plunge 

Jest to idealny stanik pod sukienkę czy bluzkę z głębokim dekoltem. Dzięki obniżonym fiszbinom piersi są mocniej ściśnięte i lekko podniesione. Wiele modeli jest bezszwowa, przez co nie odznacza się pod cienkim materiałem naszej kreacji. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*