Sukienka z „Pretty Woman” trafi do sklepów!

News
Sukienka z „Pretty Woman” trafi do sklepów!
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Pamiętacie kultową sukienkę Julii Roberts z filmu „Pretty Woman”? Odważną biało-niebieską mini? Już niedługo trafi do sklepów dzięki marce Hunza G.

Sukienka będzie dostępna w trzech wersjach: kultowa biało-niebieska, liliowa oraz biało-czarna. Poza butikami będzie dostępna na stronie internetowej. Aby poczuć się jak Julia Roberts w filmie trzeba będzie zapłacić 235 dolarów.

Założycielka sklepu oraz dyrektor kreatywna Georgiana Huddart, tak tłumaczy swój pomysł na wskrzeszenie ikonicznej kreacji Vivian Ward:

– Po roku spędzonym w dresach świat potrzebuje wygody, ale zarazem czegoś zabawnego i nostalgicznego. Wszystkie wymogi spełnia słynna sukienka Viv.

Film „Pretty Woman” miał swoją premierę 30 lat temu, lecz sukienka idealnie wpasowuje się w obecne trendy, zarówno pod względem kolorystycznym jak i projektu.

Sukienka występuje w jednym, uniwersalnym rozmiarze dopasowującym się do każdej sylwetki. Georgiana Huddart twierdzi, że sukienka będzie idealnie pasować na dziewczynie noszącą rozmiar S oraz XL.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*