Caro Daur – Niemka, która podbiła Tygodnie Mody i…Tik Toka

Caro Daur – Niemka, która podbiła Tygodnie Mody i…Tik Toka
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Caro Daur to jedna z nielicznych blogerek, która znana jest w kręgach międzynarodowych. Niemka nie tylko słynie ze świetnych stylizacji, ale również do perfekcji opanowała poruszanie się po mediach dla młodzieży, czyli Tik Toku. Sprawdź, na czym polega jej fenomen!

Caro Daur jest określana mianem najbardziej znanej blogerki modowej na świecie. Zarówno jej blog, jak i profile w social mediach obserwują miliony ludzi. Jest stałym gościem Tygodni Mody, a do współpracy zapraszają ją największe światowe marki. 

Jej działalność jest imponująca, bo prowadzi wiele internetowych kont w mediach społecznościach w których umieszcza ciekawe i wartościowe treści. Caro uwielbia również sport, dlatego w sieci można znaleźć jej autorskie treningi, no i oczywiście modę w stylu high fashion.

Caro Daur ściąga na siebie wzrok całego świata 

Młoda Niemka już od kilku lat prężnie rozwija swoją pozycję w social mediach oraz świecie mody. Urodzona w Hamburgu w 1995 roku w bardzo młodym wieku założyła swój blog, który konsekwentnie prowadzi do dzisiaj. Jest najczęściej wymieniana w rankingach na najbardziej wpływowe influencerki modowe.

Jej posty na Instagramie są śledzone przez miliony użytkowników z całego świata. Zdjęcia stylizacji, które wstawia do sieci, sprawiają, że sprzedaż konkretnych modeli ubrań, które ma na sobie, potrafi wzrosnąć nawet o 200%.

Poza tym słynie z wspaniałego poczucia humoru, które można poznać, obserwując jej profil na Tik Toku. Wstawia tam znakomity content, który potrafi rozbawić dosłownie każdego. Dzięki temu medium Caro Daur pokazuje, jak świetną jest osobą i poza nienagannym stylem, ma również niesamowicie charyzmatyczną osobowość.

Jaki styl ma Caro Daur?

Słynna blogerka nie trzyma się jednej konwencji, dlatego znakomicie potrafi bawić się modą oraz swoim wizerunkiem. Fenomenalnie przybliża temat high fashion, który dzięki jej naturalnemu podejściu staje się bardziej przystępny. Caro Daur wie, jak podążać za najnowszymi trendami, jednak robi to w sposób bardzo autentyczny, łącząc nowości z klasykami i ponadczasowymi modelami. 

Na jej instagramowym profilu znajdziemy mnóstwo casualowych, sportowych, jak i bardzo eleganckich inspiracji modowych. Uliczny styl Caro Daur został doceniony przez wiele magazynów modowych, gdyż jej zdjęcia z Tygodni Mody często są publikowane przez znane tytuły. Jej gust świetnie nadaje się do naśladowania, bo jest bezpretensjonalny, a przy tym wygląda naprawdę imponująco i to w każdej odsłonie. 

Caro Daur na Tik Toku 

Caro Daur została ostatnio okrzyknięta również królową Tik Toka, gdyż jej konto obserwuje ponad pół miliona followersów. To znakomity wynik, który pokazuje, jak wiele osób uwielbia poczucie humoru znanej Niemki.

Na jej profilu można znaleźć mnóstwo scenek rodzajowych, które są okraszone bezbłędnym humorem. Jest to więc rewelacyjna przestrzeń, aby poprawić sobie humor i zobaczyć, ile dystansu do siebie samej ma Caro, mimo że można nazywać ją już międzynarodową gwiazdą. Przekaz większości filmików jest bardzo prosty, a przy tym niezwykle zabawny. 

Photo by Daniele Venturelli/WireImage

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*