Jak dobrze wyglądać zimą? Zainspiruj się stylem Igi Krefft!

Jak dobrze wyglądać zimą? Zainspiruj się stylem Igi Krefft!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Iga Krefft słynie z tego, że potrafi zaskakiwać stylizacjami. Na swoim Instagramie nieraz pokazywała się w nietypowych ubraniach łączących klasykę z nowoczesnością.

Jak nosić się jak Iga Krefft?

Iga dobiera swoje ubrania bardzo umiejętnie, o czym już wspomnieliśmy we wstępie, ale aby być jak ona, trzeba umieć wyczuć trendy. Musi być to subtelne połączenie, polegające na stonowanych kolorach, bez jaskrawych barw. Zadbaj o to, by ubrania pod płaszczem były zarazem ciepłe, funkcjonalne i umiejętnie do niego dobrane. Nie jest to wbrew pozorom takie trudne. Dopóki nie ma bardzo niskich temperatur, świetnym rozwiązaniem jest niezapinanie płaszcza i takim drobnym ruchem będziemy bardziej podkreślać naszą otwartość na ludzi! Taką stylizacją przyciągniesz spojrzenia i jednocześnie będziesz bardziej pewną siebie kobietą, bo elegancja zawsze jest w cenie.

Co charakteryzuje stylizacje Igi?

  • zabawa formą,
  • mieszanie wzorów,
  • eklektyzm,
  • stonowane kolory.

Inspiruj się jej stylem na co dzień, stawiając na zabawę pozornie niepasującymi wzorami! Kwiaty i krata? Dlaczego nie! Ważne, aby poszczególne elementy zamykały się w jednej palecie barw – w tym przypadku są to delikatne pastele.

Zdjęcie główne: Dan Gold/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*