Co trzeba mieć w torebce latem?

Co trzeba mieć w torebce latem?
Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Torebka to bardzo ważny element garderoby każdej kobiety, który jest dopełnieniem stylizacji, zarówno tej na wielkie wyjście, jak i na co dzień. Większość z nas ma tendencję do trzymania w niej wszystkiego, zajmując niepotrzebnie miejsce i tworząc bałagan. Sprawdź, co tak naprawdę warto mieć w torebce latem.

Ważne, aby wiedzieć, w co tak naprawdę warto wyposażyć swoją torebkę i jakie przedmioty codziennego użytku na pewno się przydadzą. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości i pomóc rozwiązać ten trudny problem, stworzyliśmy listę 12 najpotrzebniejszych rzeczy, które warto mieć w swojej torebce zwłaszcza latem. Ważne, aby zminimalizować ilość przedmiotów tak, aby torebka nie była studnią bez dna.

12 rzeczy, które powinnaś mieć w swojej torebce

 1. Krem z filtrem, czyli numer jeden na letnie dni, zabezpieczający zarówno przed oparzeniami słonecznymi, jak i przed wysuszeniem skóry twarzy. Ważne, aby pamiętać o nakładaniu kremu przed każdym wyjściem, niezależnie od pory roku, co pomoże ochronić delikatną skórę twarzy przed niekorzystnym działaniem promieni, dlatego warto zawsze mieć go przy sobie.
 2. Pomadka do ust – nawilżanie i dbanie o usta jest bardzo ważne, szczególnie letnią porą roku, kiedy to słońce potrafi negatywnie wpłynąć na ich kondycję.
 3. Chusteczki higieniczne – to niezbędny element dla każdej kobiety i zawsze powinno znaleźć się dla nich miejsce w torebce.
 4. Chusteczki nawilżające i żel antybakteryjny – również ważne, a tak często pomijane. Nigdy nie wiemy, kiedy się ubrudzimy, zranimy, czy będziemy potrzebować po prostu umyć ręce, a nie będzie do tego odpowiedniej okazji, dlatego dobrze jest mieć je zawsze ze sobą. Przezorny, zawsze ubezpieczony.
 5. Woda mineralna – małą butelkę wody należy zawsze mieć ze sobą, zwłaszcza w upalne, letnie dni. Nie można dopuścić do odwodnienia organizmu, więc regularne i małe łyki to nawyk, który powinien wejść w krew.
 6. Kieszonkowa książka – czyli relaks w letnie, wakacyjne dni na plaży na leżaku. Dobrze jest mieć przy sobie coś, co pozwoli nam na porządne odprężenie. Książka nie waży dużo i ma odpowiedni rozmiar mieszczący się w torebce, co pozwala na zabranie jej ze sobą w każdą podróż.
 7. Okulary przeciwsłoneczne pozwolą na zabezpieczenie oczu przed negatywnym działaniem promieni UV. Należy dbać o wzrok i szanować oczy, zwłaszcza przed ostrym, letnim słońcem.
 8. Nakrycie głowy – obowiązkowy element garderoby w przypadku wyjść na mocne słońce, które ochroni nas przed udarem słonecznym.
 9. Spinki i gumki do włosów – nigdy nie wiadomo, kiedy trzeba będzie poprawić fryzurę.
 10. Gaz pieprzowy – warto go zawsze przy sobie mieć i nie tylko letnią porą. Nawet jeśli nigdy nie zostanie użyty, to sama świadomość, że mamy przy sobie coś, co może pomóc wyjść cało z niebezpiecznej sytuacji, pozwala czuć się pewniej.
 11. Przekąska – najlepiej jakiś owoc, który zaspokoi głód i nawodni organizm.
 12. Dokumenty i komórka – znalazły się na ostatnim miejscu, bo są to przedmioty, które zawsze znajdują się w damskiej torebce i bez których nie wychodzimy zazwyczaj z domu.

To 12 najważniejszych przedmiotów, które swoje miejsce powinny znaleźć latem w każdej damskiej torebce. Dzięki nim ułatwimy sobie codzienność, będąc przygotowanymi na każdą sytuację. Wszystko, co ze sobą bierzemy, powinno być użyteczne i uniwersalne, aby nie nosić zbędnych przedmiotów. Powyższa lista przedmiotów to zdecydowanie must have każdej kobiety w czasie lata.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*