Harry Styles rusza z marką beauty?

Harry Styles rusza z marką beauty?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Harry Styles to wybitny muzyk, ikona stylu, próbował swoich sił także na dużym ekranie, lecz to stanowczo za mało dla młodego, ambitnego artysty. Czy to czas, aby podbić świat beauty?

Fani piosenkarza na założonym koncie na Twitterze @TheHarryNews opublikowali tweet, że Harry Styles pracuje nad własną marką kosmetyczną oraz linią perfum. Czy już nie długo będziemy mogli zaopatrzyć się w produkty sygnowane nazwiskiem Harrego Stylesa?

„Pleased As Holdings”

Nowa firma artysty jest zarejestrowana jako „sprzedaż hurtowa perfum i kosmetyków”. Spektrum możliwości jest więc ogromny, możemy się spodziewać perfum, kosmetyków kolorowych czy lakierów do paznokci. Nazwa firmy to „Pleased As Holdings”.

Harry Styles z nową marką

Fani z wielką radością przyjęli do wiadomości, potencjalny nowy biznes muzyka. Wielu na Twitterze snuje domysły co też artysta będzie tworzył. Wielu liczy na kolekcje lakierów do paznokci. Wynika to z tego, że muzyk często pokazuje się na wielkich wyjściach jak Gala MET w pomalowanych paznokciach.

Jeśli chodzi o perfumy Styles jest twarzą perfum Gucci’s Mémoire d’une Odeur, a także razem z byłym zespołem One Direction stworzył perfumy One Direction’s Our Moment Eau De Parfum Spray. Czyżby nadszedł czas na własną linię perfum? W jednym z wywiadów Styles zdradził jakich perfum używa najczęściej, są to perfumy Tom Ford’s Tobacco Vanille cologne. Może to być podpowiedź jak mogą pachnieć własne perfumy sygnowane nazwiskiem Styles.

Choć muzyk jeszcze nie potwierdził tej informacji, ani nie ma żadnej zapowiedzi w sieci, marka Harrego Stylesa już odniosła sukces. Jak to możliwe? Choć nic o niej nie wiadomo fani już deklarują, że kupią produkty ulubionego muzyka i czekają z niecierpliwością na premierę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*