Jak spersonalizować biżuterię?

Jak spersonalizować biżuterię?
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Ozdoba biżuteria to uniwersalny prezent, który świetnie sprawdzi się na różne okazje. Jej wyjątkowość można podkreślić w prosty i atrakcyjny sposób, czyli personalizacją. 

Grawer

Jednym z najpopularniejszych sposobów na personalizację biżuterii jest wykonanie na niej graweru. W tym przypadku najlepiej sprawdzają się gładkie powierzchnie, na których ozdobą będzie właśnie personalizowany grawerunek. Tegu typu zdobienia mogą być inicjałami, konkretnymi słowami, a nawet prostym obrazkiem. Wszystko zależy od inwencji twórczej zamawiającego oraz koncepcji prezentu. Grawery najczęściej wykonuje się na obrączkach ślubnych, po ich wewnętrznych stronach. W kwestii podarunku najczęściej wybierane są grawerowane bransoletki oraz zawieszki. Często jubilerzy stacjonarnie w sklepie mają w ofercie możliwość grawerunku, jednak ceny ich biżuterii są często o wiele droższe niż tych samych modeli w internecie. Z tego względu warto przejrzeć takie strony jak: https://irbis.style/pl/menu/zawieszki-srebrne-313.html i zamówić idealny wzór. Pozostanie jedynie koszt wykonania wymarzonego grawerunku. 

Ulubiony wzór 

Kolejną metodą personalizacji biżuterii jest wybranie odpowiedniego modelu. Zawieszki, bransoletki, pierścionki czy kolczyki można znaleźć w rozmaitych wzorach i motywach. Dzięki temu prezent można dopasować do upodobań obdarowanego. Jeśli biżuteria ma trafić do miłośniczki przyrody, można skorzystać z motywów roślinnych czy kwiatowych. Z pewnością znajdzie się także coś dla osób, które uwielbiają kształty motyli, krzyży, serc czy drzew. Ponownie jak w  przypadku graweru ograniczeniem jest jedynie pomysłowość. Tego typu biżuteria jest personalizowana, jednak wciąż utrzymuje swój klasyczny i uniwersalny charakter. Dla otoczenia będzie zwykłą ozdobą, jednak dla właściciela pozostanie wyjątkową pamiątką.  Zawieszek projektowanych właśnie zgodnie z tą myślą można szukać na stronie: https://irbis.style/pl/menu/zawieszki-pozlacane-392.html

Litery lub cyfry 

Biżuteria symbolizujące konkretne znacznie to również sprawdzony sposób na jej spersonalizowanie. Tego typu ozdoby świetnie sprawdzają się dla osób, które chcemy obdarować biżuteria z ich inicjałami lub pierwsza litera imienia, zarówno swojego, jak i bliskiej osoby. Możliwości jest wiele, ważne jest, by biżuteria miała jasno sprecyzowana symbolikę i łatwe do odczytania znaczenie. Biżuteria we wzorach poszczególnych liter lub cyfr nie musi być nudna. Na rynku można znaleźć wiele modeli, które oprócz wybranego kształtu mają także dodatkowe zdobienie, na przykład cyrkonie, diamenty czy brylanty. Tego typu modeli warto poszukać na stronie: https://irbis.style/pl/menu/zawieszki-zlote-314.html. Ceny tego typu produktów wahają się od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Koszt zależy od rodzaju oraz bogactwa konkretnych zdobień biżuterii. 

Fot.: Godisable Jacob/pexels.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*