Jak wybrać damski portfel?

Jak wybrać damski portfel?
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Portfel to miejsce, w którym przechowujesz swoje najważniejsze dokumenty oraz pieniądze czy karty kredytowe. Ważne zatem, aby wybrać taki, który będzie odpowiedni do twoich potrzeb. Zobacz, jak go wybrać. 

Tyle portfeli, ile kobiet

Wybranie odpowiedniego damskiego portfela może stanowić nie lada wyzwanie, ponieważ na pewno masz swój niepowtarzalny gust i styl. W sklepach znajdziesz wiele modeli od tych dużych, eleganckich i ciężkich, które z łatwością znajdziesz w torbie, aż po te mniejsze, zgrabnie mieszczące się w kieszeni. Zatem jaki portfel będzie dla ciebie najlepszy? Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ musisz dobrać go pod swoje potrzeby.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze portfela damskiego?

Gdy wybierasz idealny portfel damski dla siebie, zwróć uwagę na kilka ważnych czynników. Jeśli należysz do osób zabieganych, postaw na większe modele, ponieważ to właśnie w nich zmieścisz wszystkie najważniejsze dokumenty, które zawsze chcesz mieć przy sobie. Zwróć jednak uwagę, aby zawierał on dużą ilość kieszeni i przegródek oraz zamek błyskawiczny, dzięki którym trzymanie dokumentów, pieniędzy i kart będzie bezpieczne, a ponadto unikniesz ich zgubieniu. Duże portfele będą dobrze leżeć w dłoni, a także z łatwością znajdziesz je w torbie. 

Małe portfele jednak także mogą być tak samo pojemne, jak duże. Zmieścisz w nich jednakowo dokumenty, pieniądze, ale również zdjęcia bliskich czy karty płatnicze. Zwróć uwagę, że mniejszy portfel z łatwością schowasz do kurtki czy mniejszej kieszeni torby. Jest on także dużo lżejszy. W sklepach spotkasz zazwyczaj modele, które są podzielone na część mieszczącą banknoty, jak i część przeznaczoną na drobne monety, która jest zapinana na zamek błyskawiczny lub zatrzask. Taki model będzie doskonały dla ciebie, jeśli nosisz małe torebki typu listonoszki. Nie zajmie on wiele miejsca, a mimo to pomieści wszystko, co jest dla ciebie ważne. 

Pamiętaj również o tym, aby przy wyborze portfela sprawdzić, z czego został wykonany. Zainwestuj w modele ze skóry naturalnej, włoskiej lub licowej, jeśli zależy ci na portfelu wysokiej jakości. Posłuży ci on przez długi czas. Portfele skórzane są wytrzymałe i wodoodporne. Równie dobrym wyborem będzie model wykonany z ekoskóry. Będzie miał on podobne właściwości co ten ze skóry naturalnej.

Zdjęcie główne: pexels.com/Robert Bogdan

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*