Nowość na jesień: jeansy z recyklingu od Promod

News
Nowość na jesień: jeansy z recyklingu od Promod
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Promod jeszcze bardziej angażuje się w działania na rzecz ochrony środowiska i wprowadza innowacyjne rozwiązania, które mają przysłużyć się naszej planecie. Czy inne marki pójdą w jej ślady?

Marka Promod chce pokazać, że los naszej planety nie jest jej obojętny i z zaangażowaniem szuka nowoczesnych rozwiązań, które pomogą ograniczyć szkodliwy wpływ produkcji na środowisko. W tym celu korzysta z Waterless, innowacyjnej metody, która pozwala aż dwukrotnie zmniejszyć ilość wody potrzebnej do wybielania jeansów. To spora oszczędność i duży krok naprzód, który wbrew pozorom, ma ogromne znaczenie dla ekosystemu.

materiały prasowe Promod

Warto wspomnieć, że brand ma na swoim koncie więcej proekologicznych działań. Promod opracował również wyjątkowy model jeansów z recyklingu, które zostały wyprodukowane ze zużytego denimu oraz plastikowych butelek. Jeansy zachwycają i pokazują, że troska o środowisko może iść w parze ze świetnym stylem.

Kolejną nowością są jeansy z bawełny bio, które stanowią idealne rozwiązanie dla miłośników natury. Spodnie zawierają bawełnę pochodzącą jedynie z ekologicznych upraw.

Kolekcja jesienna Promod to także promocja najnowszego fasonu jeansów – Slouchy. To coś dla fanów lat 80’ i wygodnych rozwiązań. Spodnie charakteryzują się oversizowym krojem na wysokości pośladków oraz ud, który następnie zwęża się ku dołowi odsłaniając kostki. Dzięki temu jeansy świetnie podkreślają kształty oraz wysmuklają sylwetkę. To wszystko w połączeniu z wysokim stanem sprawia, że spodnie są nie tylko modne, ale i nieziemsko komfortowe.

materiały ze strony promod.pl
materiały ze strony promod.pl

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*