Przedziałek na bok – hit wiosennych pokazów!

Przedziałek na bok – hit wiosennych pokazów!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Przedziałek na bok znów wraca do łask, o czym świadczyć mogą fryzury, które dominowały na pokazach na sezon wiosna lato 2021. Nic w tym dziwnego, w końcu uczesanie to jest proste i eleganckie. Co więcej, gwiazdy Hollywood takie jak Blake Lively czy Kate Hudson od dawna śmiało wykorzystują przedziałek na bok tworząc swoje fryzury na co dzień i wielkie wyjścia.

Przedziałek na bok jest elegancki, stylowy i niezwykle prosty w wykonaniu. Jeśli twoja dotychczasowa fryzura cię nieco znużyła lub pragniesz jakiejś odmiany, to zdecydowanie jest to rozwiązanie dla Ciebie. Tym bardziej, jeśli nie chcesz radykalnie przycinać włosów czy niszczyć ich farbowaniem. Warto również wspomnieć, że im bardziej będzie on asymetryczny, np. utworzysz przedziałek w okolicach ucha, tym twoja fryzura stanie się bardziej drapieżna i zadziorna.

Uwielbiasz styl z lat 20. lub 30. ubiegłego wieku? To doskonale się składa, bowiem przedziałek na bok w połączeniu z falami doskonale odda klimat złotej ery Hollywood.

Jak przewidują styliści, przedziałek na bok będzie gorącym trendem tego sezonu, zwłaszcza że fryzura ta często pojawiała się na pokazach mody na sezon wiosna lato 2021. Na wybiegu Miu Miu czy Chanel niemal wszystkie modelki miały włosy zaczesane w ten sposób! Trend potwierdził się na ulicy w czasie Tygodni mody na początku tego roku, a potem na rozdaniach nagród, m.in. na gali Złotych Globów, gdzie zaprezentowała ją Anya Taylor-Joy, gwiazda serialu „Gambit królowej”.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*