Te modele okularów przeciwsłonecznych rządzą tego lata

Te modele okularów przeciwsłonecznych rządzą tego lata
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jakie modele okularów będą modne w nadchodzącym sezonie letnim? Oto przegląd modeli okularów przeciwsłonecznych wpisujących się w największe trendy tego lata.

Okulary przeciwsłoneczne powinny przede wszystkim chronić nasze oczy przed promieniowaniem UV, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby pasowały one idealnie do nas i do najnowszych trendów.

Trendy na lato 2021 to głównie nawiązanie do lat 60. i 70., a także do okresu roku 2000. Nie tylko w modzie, ale także w akcesoriach. Najmodniejsze modele okularów przeciwsłonecznych to te w intensywnych kolorach, o kocim lub kwadratowym kształcie. Modne są także kolorowe szkiełka, a także hit z roku 2000 wąskie owalne okulary. Bardzo modne w tym sezonie są łańcuszki do okularów. Mogą być z kolorowych koralików, pereł, złote.

Najmodniejsze okulary na lato 2021

Influencerki oraz znane sieciówki wiedzą jakie okulary są modne. Marki takie jak Zara, Stradivarius, Pull&Bear w swojej ofercie mają najmodniejsze modele. A znane influencerki Jemerced i Julia Wieniawa już noszą takie okulary.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*