Transparentny podkład – poznaj hit Instagrama!

Transparentny podkład – poznaj hit Instagrama!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nowy transparentny podkład podbił serca użytkowniczek Instagramu. Na pierwszy rzut oka niczym się on nie różni od podobnych produktów. Efekty widoczne są jednak “gołym okiem”. 

Nowość od Becca Cosmetics

Produkt o którym mówimy to kapitalna nowość od Becca Cosmetics. Podkład No Pigment Virtual Foundation jest częścią nowej, transparentnej kolekcji marki. W zestawie znajdziemy również rozświetlacz. Bardziej jest to produkt do pielęgnacji niż do pełnego makijażu. Aplikujemy go na skórę przygotowaną dokładnie tak, jak w przypadku tradycyjnych podkładów.  Z jednej stronynowy kosmetyk niwelują niedoskonałości, z drugiej strony rozświetla poprzez specjalny zestaw olejków w składzie. 

„Nasze nowe kosmetyki łączące makijaż i pielęgnację powstały w oparciu o Clear Light Blur Technology, która wykorzystuje rozpraszanie światła, aby wygładzić skórę i optyczny efekt blur, który zmniejsza widoczność niedoskonałości. Formuła bez silikonów zawierająca kwas hialuronowy zapobiega nadmiernemu wydzielaniu sebum, nawilżając skórę przez cały dzień. Żelowa konsystencja w zetknięciu ze skórą daje uczucie chłodu, niczym rozpryskujące się krople zimnej wody, zapewniając efekt transparentnego, matowego wykończenia” – źródło Sephora.pl

Kilku słów o cenie…

Z pewnością wiele pań zastanawia się ile zapłacimy za nowy innowacyjny produkt w świecie kosmetycznym. Cena podkładu 169 złotych. Rozświetlacz 119 zł.

https://www.instagram.com/p/CDHwt2bHmJP/?utm_source=ig_embed
Instagram marki Becca Cosmetics

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*