5 zasad pielęgnacji skóry według Jennifer Lopez!

5 zasad pielęgnacji skóry według Jennifer Lopez!
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każda z nas chce wyglądać pięknie i młodo. Tym bardziej po 30 roku życia musimy już bardziej dbać o cerę. Boimy się, że znak czasu dosięgnie nasze ciało. Jenifer Lopez na swoim Instagramie podzieliła się 5 wzkazówkami, które wprowadza w życie, aby zawsze wyglądać wyjątkowo. Przyjrzyjmy się im bliżej!

1. Regularne złuszczenie

Aktorka przyznaje, że stosuje peelingi chemiczne z użyciem kwasu glikolowego. Takie, które dochodzą do nawet najgłębszych warstw skóry. Cera jednak musi się przyzwyczaić do tego typu kosmetyków, dlatego też zaleca się na początku stosowanie 2, 3 razy w tygodniu.

2. Ochrona wrażliwej skóry przed słońcem

Promienie UV przyspieszają starzenie się skóry. Musimy o tym pamiętać i chronić twarz lub też używać kosmetyków, w momentach kiedy sporo przebywamy na słońcu.

https://www.instagram.com/p/BmTmwgXlJsh/?utm_source=ig_embed
Instagram Jennifer Lopez

3. Dokładne oczyszczanie twarzy

Dzień pracy, trening. Zawsze należy dobrze zmyć twarz czy też cały makijaż. Podkład zmieszany z potem, sebum i zanieczyszczeniami – może wyrządzić niemałe szkody naszej skórze. Warto ją pielęgnować z odpowiednią troską – każdego dnia.

https://www.instagram.com/p/Bx6Bqg_gMYs/?utm_source=ig_embed
Instagram Jennifer Lopez

4. Troska o spokojny, odpowiednio długi sen

Sen to zdrowie. Kiedy śpimy minimum 8 godzin chronimy się przed wieloma poważnymi schorzeniami. Nasz organizm lepiej funkcjonuje. Warto zaznaczyć też, że w czasie snu zachodzą procesy regeneracyjne w skórze.

5. Akceptacja siebie

Pokochaj siebie, zaprzyjażnij się sama ze sobą – Twoje ciało również Tobie podziękuje!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*