W tym makijażowym challenge’u z TikToka zużyjesz pół opakowania podkładu. Warto?

W tym makijażowym challenge’u z TikToka zużyjesz pół opakowania podkładu. Warto?
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Duża ilość podkładu nałożona drewnianą końcówką pędzla, roztarta dłońmi, a następnie kolejna ogromna warstwa rozblendowana gąbeczką. Hit czy kit?

Jeśli myślisz o dużej ilości fluidu, to następnie pomyśl o jeszcze większej i większej. Na tym polega trend The Foundation Challenge. Zapoczątkowała go Tiktokerka Meredithduxbury, której filmiki mają miliony polubień. W sekcji komentarzy można jednak zauważyć wiele niepochlebnych reakcji na kontrowersyjny sposób makijażu.

@meredithduxbury

Acting skills on point 😂💗 Who is everyone’s favorite actor or actress?

♬ good 4 u – Olivia Rodrigo

Tiktokerka na jeden make-up zużywa średnio pół buteleczki podkładu. Później używa pudru, bronzera i różu. Czy taki makijaż ma szansę dobrze wyglądać w rzeczywistości?

Niestety raczej nie. Efekt końcowy prezentuje się bardzo ciężko i po wyjściu na zewnątrz będzie dawał efekt porcelanowej lalki.

Jeśli zależy wam na zakryciu wszystkich niedoskonałości, porów, blizn i przebarwień – więcej kosmetyków pozwoli uzyskać taki efekt. Na co dzień jednak zdecydowanie odradzamy korzystanie z takiej ilości produktów. Jeżeli w twojej kosmetyczce zalega nieużywany podkład, zawsze możesz przetestować ten trend na sobie i zobaczyć, jak prezentuje się on w rzeczywistości. 

@lenaglams

#thefoundationchallenge pls Tag @meredithduxbury this is my fav look of hers!!🥵🤍 — wie findet ihr es?

♬ I’m Legit – Nicki Minaj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*